• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צוותים מקצועיים מנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה בב''ש

הצוותים פגשו באוכלוסיית הגיל השלישי מבאר שבע במועדון פיס בעיר והסבירו לנוכחים אודות פעילות המשרד

צילום: דוברות מבקר המדינה

לרגל יום נציב תלונות הציבור ובסימן יובל שנים לנציבות תלונות הציבור, ערכו צוותים מקצועיים מנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה מפגשי הסברה לאוכלוסיית הגיל השלישי בבתי אבות ובמרכזים ברחבי הארץ . זאת, כחלק מציון יום נציב תלונות הציבור המתקיים היום ברחבי הארץ למגוון מגזרים ובשפות השונות.

במועדון פיס לגיל הזהב בבאר שבע, נפגשו עובדי נציבות תלונות הציבור שבמשרד מבקר המדינה עם אוכלוסיית הגיל השלישי, להכרות עם הנציבות והסבר על סיוע במיצוי זכויותיהם.

במסגרת ההרצאה פרטו עובדי הנציבות על נציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה וכיצד היא יכולה לתת מענה לאוכלוסיית בני הגיל השלישי ולסייע במיצוי זכויותיהם. מבקר המדינה משמש גם כנציב תלונות הציבור ובמסגרת זו מפרסם מדי שנה את הדוח השנתי הסוקר את פעילות הנציבות. הדוח יתפרסם היום בשעה 16:00. 

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור מתניהו אנגלמן: "אני מברך על המפגשים שנערכו במסגרת יום נציב תלונות הציבור. האפשרות להגיש תלונה לנציבות תלונות הציבור היא כלי חשוב שהמחוקק העניק לכל אדם בכדי שיוכל להתלונן על עוולות ומחדלים שבהם הוא נתקל ולקבל סיוע. רבים מאוכלוסיית הגיל השלישי נתקלים לעיתים בקשיים במימוש זכויותיהם ולכן מחובתנו להפנות אליהם יותר תשומת לב, ובפרט לאחר הפגיעה הקשה שאוכלוסייה זו ספגה במהלך תקופת הקורונה. ביום הנציב השבוע, נפגשו צוותי נציבות תלונות הציבור עם מגוון קהילות שהמכנה המשותף להן הוא השתייכותן לאוכלוסיית הגיל השלישי, זאת כחלק מהגברת המודעות לנציבות ולפועלה ולהנגשתה לציבור. ככל שיותר אנשים יידעו על הכלי החשוב הזה, כך נוכל לסייע לרבים נוספים. לשכות הנציבות מעניקות שירות לציבור ברחבי המדינה, מהצפון לדרום וניתן דגש על מתן השרות בשפות שונות: עברית, ערבית, רוסית, אמהרית ואנגלית, לטובת כלל הרבדים של החברה הישראלית. אני מודה לכל המארחים שלנו בבתי האבות ובמרכזי היום בכל רחבי הארץ".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load