• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דימונה: 4 עובדות עירייה זכו לקבל קביעות מידי רה"ע ומ"מ

העובדות זכו בקביעות המיוחלת אחרי שנתיים בתפקדיהן בעירייה. ראש העירייה בירך אותן וציין כי הן ראויות לכך

צילום: עיריית דימונה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

לאחר כשנתיים בתפקידיהן בעירייה, זכו ארבע עובדות בקביעות המיוחלת, המעניקה להן את הזכויות על פי חוק, אך גם דורשת מהן מילוי חובות. הארבע התארחו השבוע בלשכת ראש העיר, בני ביטון, וקיבלו מידיו ומידי ממלא מקומו, ארמו לנקרי הממונה על כוח אדם, את התעודה המעידה על היותן עובדות מן השורה. איתן היו מנהלי האגפים האחראים עליהן: ד"ר מקס פרץ (חינוך), רפי בן דוד (הנדסה) ומשדה אלפסי (ארנונה) וכן סגן ראש העיר מחזיק תיק ההנדסה, עו"ד אריאל ללוש. 

ראשונה לקבל את התעודה היא אפרת תורתי מאגף חינוך – המשמשת מלווה הסעות.  תורתי: "הסיוע של ד"ר מקס פרץ והתמיכה שלו סייעו לי להשתלב ולהצליח, אני רוצה להודות לכל הצוות המקצועי".

אחריה בתור ססיל אזולאי – אף היא מאגף חינוך, המשמשת אם בית במועדונית. אזולאי: "תודה על המעמד, אני כאן בשביל הילדים, אני מרגישה שכל ילד במועדונית הוא הילד הפרטי שלי".

שלישית ברשימה: רותי בן חמו - אגף גבייה, מנהלת חשבונות.  בן חמו: "תודה על המעמד, מקום העבודה הזה חשוב עבורי, אני תמיד מגיעה לעבוד ולא לעבודה". 

אחרונה חביבה הנה גל אבוקסיס - אגף הנדסה, המשמשת מפקחת ובודקת תכוניות.  אבוקסיס: "אני מודה לממונה האגף המהנדס רפי בן דוד, על ההזדמנות שניתנה לי להיות חלק מגוף מכובד כמו עיריית דימונה. תודה שאפשרת לי לצאת להכשרות במסגרת העבודה, דבר שהעשיר את הידע המקצועי שלי".

ראש העיר ביטון ומ"מ לנקרי ברכו את העובדות, איחלו להן בהצלחה ואף ציינו כי הן ראויות לקביעות, כי אלמלא כך הן לא היו מקבלות את הגושפנקא. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load