• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נספחי האיחוד האירופי בסיור בעוטף עזה

מטרתה של יוזמה זו הייתה לחשוף בפני הנספחים, בעיקר מתחומי  הכלכלה והתעשיה את האתגרים העומדים בפני האזור ואת אלה שעוסקים בעשייה היומיומית

צילום: התאדות התעשיינים

מאת: משה פריאל,כתבנו הפוליטי

התאחדות התעשיינים בישראל בהובלתם של דן קטריבס,מנהל אגף סחר חוץ וקשרים בינלאומיים בהתאחדות התעשיינים וניר שור מנהל מרחב דרום. ערכה השבוע סיור לנספחי האיחוד האירופאי באזור עוטף עזה שכלל ביקור בחברת פולירון בקיבוץ זיקים, מבו מטבחים באשקלון, הולנדיה בשדרות.

בתצפית מה"חץ השחור" על עזה השמיעה  אופיר ליבשטיין ראש מועצת שער הנגב לאורחים "כיצד מנהלים פיתוח כלכלי וחברתי בצל האיום הבטחוני''.

מטרתה של יוזמה זו הייתה לחשוף בפני הנספחים, בעיקר מתחומי  הכלכלה והתעשיה את האתגרים העומדים בפני האזור ואת אלה שעוסקים בעשייה היומיומית. המשלחת כללה כעשרים נציגים מבלגיה,צכיה,קפריסין, צרפת,גרמניה ,הונגריה ,אירלנד ,איטליה ,פולין שבדיה ואחרות.

במהלך הסיור ביקרה המשלחת גם במפעל ספקטרוניקס -אמרסון  בשדרות יצרנית גלאי אש ושמעה סקירה בנושא "ניהול חברה רב לאומית בצל החיים בעוטף" שהעביר המנכ"ל טל לאופר.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load