• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מוזיקה בפול ווליום והודעות וואצאפ: כך מכרו סמים לקטינים בנאות לון

הורה שם לב שבנו מתנהג מוזר, פרץ לו לטלפון וגילה הודעות בה הציעו לו סמים: כך פוצחה פרשיית סחר בסמים לבני נוער בבאר שבע

בץ 8 גרם דחוס (צילום של אחת השיחות, משטרת ישראל)

הורה מבאר שבע שם לב שבנו אינו מתנהג כרגיל. בלי לחשוב פעמיים, הוא פרץ לו לטלפון הנייד וגילה והודעות שלא משתמעות לשתי פנים - צילום של פרח גראס ושיחות בין בנו למישהי המזמינה אותו למפגש. בעקבות חקירה של מחלק הנוער במשטרת באר שבע הוגש כתב אישום נגד תושבת באר שבע בת 22, אשר מכרה על פי החשד סמים לנערים, תוך ניצול חולשתם. בין הנחקרים, שלושה נערים בגיל 15-17.

צילום אחת התכתובות (צילום ממשטרת ישראל)

על פי החשד, הצעירה ניהלה קבוצה באחת מתוכניות המסרים, באמצעותה שיווקה סמים לבני נוער. באחת השיחות היא מראה ''פרח'' של גראס, מספרת שזה ''בץ 8 גרם דחוס'' ואחד הנערים עונה לה ''רצחחחח''. ''אני בעבודה'', היא מספרת. ''אני כל היום במקיף, תדברי איתי כשאת מסיימת''.

''אני כל היום במקיף, תדברי איתי כשתסיימי'' (צילום מסך ממשטרת ישראל)​​​​​​​ 

הצעירה הייתה מושכת את הנערים בהשמעת מוזיקה ומוכרת להם סמים בנקודה מוכרת בשכונת נאות לון. מחלק הנוער עלה במהלך החקירה על מספר צעירים נוספים אשר על פי החשד צרכו סמים שמכרה להם הצעירה בשכונה הבאר שבעית. בעקבות ההודעות המפלילות שנמצאו בטלפונים סלולריים של הצעירים ומידע נוסף, הוחלט להגיש כנגד הצעירה, בת 22 מבאר שבע, כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים.

פקד יוני דסקלו, קצין מחלק הנוער במשטרת באר שבע: ''במיוחד בימים אלה, חשוב לגלות מעורבות הורית ולשים לב לכל דבר חריג בקרב בני הנוער ולהודיע למשטרה''.

בימים אלה יוצאים לחופשה עשרות אלפי תלמידים בעיר, אחרי שנת לימודים לא קלה, שמרביתה הייתה תחת מגפת הקורונה. במהלך השנה האחרונה בני נוער רבים דיברו על תחושות של בדידות, חרדה ורצון לשוב ולפגוש את חבריהם לכיתה. אירועים רבים בוטלו ובני נוער חשו מצוקה בשל כך. במשטרה קוראים לשים לב לשינויים בהתנהגותם של בני נוער ולעודד אותם לשוחח על מה שמציק להם.תגובות

End of content

No more pages to load