• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סיפור מוזר: למה משרד פרסום תלה ותלש שלטים נגד הורות להט''בית?

עמותת חזון ביקשה לתלות בב''ש 55 שלטים המתנגדים לקיומו של מצעד הגאווה בעיר.סמוך למצעד הגאווה, השלטים נעלמו. מצלמות אבטחה גילו מי הוריד את השלטים. בחקירה במשטרה הוא לא הצליח להסביר למה עשה זאת

תיעוד הורדת השלטים (משטרת ישראל)

מי תלש 55 שלטים של ''אבא ואימא זה משפחה'' בבאר שבע סמוך למצעד הגאווה בב''ש?  הסיפור בהחלט ראוי להיות אחד המוזרים של 2021. לקראת מצעד הגאווה, שנערך לפני שבועיים בבאר שבע, ביקשו אנשי תנועת ''חזון'' שמתנגדים לזוגיות והורות להט''בית, לתלות 55 שלטים ברחבי העיר, עם מסר התנועה כי משפחה זה אבא ואימא. 

בסמוך למצעד הגאווה בבאר שבע, השלטים נעלמו משטחי הפרסום. אחד מאנשי התנועה בא להצטלם עם השלטים בבאר שבע וגילה כי 55 שלטים נעלמו. בתנועה מיהרו לרמוז כי להט''בים בבאר שבע הם אלה שתלשו את השלטים וגם את המשטרה, שלטענתם ביצעה ''אכיפה בררנית'', ולא עצרה להט''ביים שצעדו יום קודם לכן לדעתם תלשו את השלטים.

במשטרה  - ביחד עם המוקד העירוני בעיריית באר שבע, ערכו סריקה מדוקדקת של כלל אמצעי התיעוד האלקטרוניים במקומות המיועדים. אנשי הזירה הטכנולגית הגיעו במהרה לזהות תולש הסרטים, עובד חברת פרסום, שאינו קשור לקהילת הלהט''ב. 

וידאו: התיעוד של הורדת השלטים (משטרת ישראל)


הנוגעים בדבר הוזמנו למשטרה, בה אנשי הזירה האלקטרונית הציגו להם את הסרטונים. לא לאנשי התנועה ולא לאנשי משרד הפרסום היה הסבר לאירוע המביך, בשלון המעטה, אירוע שהיכה גלים בקרב הציבור הדתי לאומי. המעורבים הוזמנו למשטרה להליך אזרחי, כדי לספק הסברים, אך לא כל כך הצליחו להסביר מה הניע אותם לנהוג כך.על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load