• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בשיא החום: תושבי רחוב דפנה בשכ' סיגליות ללא חשמל מזה שעות

''אין מים, כי המשאבות בבניינים לא פועלות, המצרכים במקררים מתקלקלים, תאורת החירום הפסיקה לפעול, חברת החשמל צריכה לפצות אותנו'', אומרים דיירים ברחוב דפנה 8, בשכונת סיגליות

בניינים חשוכים ברחוב דפנה (צילום סלולרי)

הפסקת חשמל ברחוב דפנה, בשכונת סיגליות החדישה. משעות הצהריים בניינים ברחוב דפנה מנותקים מהזרם, בגלל תקלה באספקת המתח. דיירים שפנו לחברת החשמל התבשרו כי הצפי לתיקון התקלה לא לפני חצות. זו ההודעה המוקלטת גם במוקד הטלפוני של חברת החשמל.

בדירות יושבים בחשיכה - וגם אין מים (צילום סלולרי)​​​​​​​

התקלה התחילה סמוך לשעה 15:00. אחת הדיירות  מספרת כי ציפו כי העניין יסודר במהירות, אך לא כך הדבר. ''אין לנו מים בבתים, כי המשאבות לא פועלות. תאורת החירום הפסיקה לפעול. האוכל במקררים מתקלקל בחום הזה. יש פה אנשים חולים, יש פה ילדים חולים. שכנה שלי, שיש לה שני ילדם קטנים עם חום, לא יכולה אפילו לטפל בהם''.

''לא ייתכן כי תיקון תקלה בשכונה ייקח כל כך הרבה זמן'', מספרת לנו דיירת. ''אנחנו בבתים בחושך. תאורת הרחוב פועלת, אבל בבתים, בבניין שלנו, מס' 8, אין חשמל''.

לדברי הדיירים, כל פעם נמסרה להם סיבה אחרת לתקלה. פעם תקלת קו פעם שמן שנזל משנאי במקום. ממקוד חברת החשמל נמסר: ''הצפי לתיקון התקלה - בחצות''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load