• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בית הספר נשרף בפעם הרביעית - והתלמידים נאלצו לדחות את מסיבת הסיום

בית הספר אלריסאלה ביישוב תל שבע נשרף בפעם הרביעית והיישוב סוער. מנהלי בתי הספר הפכו לחלק ממאבקי הכוח ביישוב והם נתונים לאיומים

הורים וילדים בכניסה לבית הספר (צילום: פורסם על ידי תל שבע בעברית בפייסבוק / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בית הספר אלריסאלה ביישוב תל שבע הועלה באש בפעם הרביעית. הורי התלמידים הגיעו אתמול בבוקר לבית הספר וגילו כי המבנה שוב הוצת ונגרם לו נזק כבד. גם מנהלי בתי ספר אחרים ביישובים נתונים לאיומים ולא אחת, לירי לעבר המבנה במטרה להפחיד אותם, כל זאת ממאבק בין פלגים, ממנו סובלים התושבים מזה תקופה ארוכה. 

תלמידי בית הספר אלריסאלה היו אמורים לקיים מסיבת סיום, אחרת שנת לימודים מאוד לא קלה, תחת מגפת הקורונה וקיוו מאוד לשמוח לפחות בסיום השנה. הורי התלמידים רותחים מזעם ואינם יכולים לקבל חינוכי, שכן הם מחוייבים לרשום את הילדים לבתי הספר ביישוב. האירוע מתרחש חודש וחצי בלבד אחרי שמנהלת בית ספר אחר ספגה איומים וירי לעבר המבנה. 

תושב תל שבע, עימו שוחחנו וביקש לשמור על עילום שמו, אומר כי מאבקי הפלגים ביישוב נמשכים - ואין פתרון באופק. ''דברים כאלה לא אמורים לקרות בבתי הספר. העבריינים חוגגים, לא פוחדים מהמשטרה, לא חוששים לפגוע בבתי הספר''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load