• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סמ"ר יקיר זינדאני מב''ש, בין מקבלי אות ההצטיינות ב''שומר החומות''

ערב הוקרה של אוגדה עזה למשרתיה, שותפים מרכזיים וההתיישבות בעקבות מבצע  ׳שומר החומות׳. מבהלך הערב, הוענקו תעודות הצטיינות

סמ"ר יקיר זינדאני (צילום: דובר צה''ל)

ערב הוקרה של אוגדה עזה למשרתיה, שותפים מרכזיים וההתיישבות בעקבות מבצע  ׳שומר החומות׳ התקיים השבוע במעמד מפקד אוגדת עזה, תת-אלוף נמרוד אלוני. בטקס נכחו גם ראשי המועצות האזוריות, מפקדי היחידות השותפות למבצע ומפקדים נוספים.

במהלך הטקס הוענקו תעודות הערכה יחידתיות ואישיות על יוזמה, חתירה לניצחון ומקצועיות מבצעית.

בין מקבלי אות ההצטיינות ממפקד אוגדת עזה, תא״ל נמרוד אלוני, על שירותו במהלך מבצע ״שומר החומות״, נמצא סמ"ר יקיר זינדאני, בן 21 המתגורר בבאר שבע. יקיר התגייס כלוחם איסוף קרבי והמשיך לתפקיד מפקד מחלקת אתרים בתקשוב באוגדת עזה.

עבור יקיר, השירות באוגדת עזה משמעותי במיוחד כיוון שאביו גם הוא שירת בחימוש האוגדה ואף השתחרר בדרגת רנ״ג. יקיר רואה בשירות באוגדה המשכיות לשירות אביו.

במהלך מבצע ״שומר החומות״ יקיר נתן מענה לתקלות קריטיות בגזרתו, כאשר הוא עובד ונותן להן מענה תחת אתגרים רבים, ביניהם אש כבדה מצד האויב.

יקיר מספר כי "ההגנה על האזרחים מתבטאת בתפקידי במתן סיוע ומענה מיידי ללוחמים בשטח, אומנם איני נלחם באש חיה אך לא תתאפשר ללוחמים רציפות תפקודית ויכולת לבצע את משימתם בהצלחה ללא רציפות תקשובית". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load