• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אחרי 62 שנות שירות, רס''ר טאיטו פורש לגמלאות

הרס''ר המיתולוגי של בה''ד 1 מזה 52 שנה, תושב באר שבע, פורש לגמלאות ומסביר כי מה שהשאיר אותו בצה''ל כ''כ הרבה שנים הוא הסיפוק מהעבודה

צילום: דובר צה''ל

השבוע נערך אירוע הפרישה מצה״ל של רב-נגד יצחק טאיטו, נגד המשמעת של בית הספר לקצינים מזה 52 שנים, אחרי תקופת שירות של כ- 62 שנים בצה״ל.
 
בין הטקסים אשר ניהל במהלך שירותו הצבאי, הרנ״ג טאיטו ניהל את טקס הלוויה של ראה״ם לשעבר יצחק רבין ז״ל, ונפגש עם נשיא מצרים, אנואר סדאת בביקורו בישראל 1977.

טאיטו משתחרר לאחר מאות טקסים, תרגלי סדר וצוערים שעברו תחתיו, ביניהם רמטכ״לים וראשי ממשלות, וכל חברי פורום המטה הכללי כיום.

טאיטו סיפר בערב הפרידה ממנו כי מה ששכנע אותו להישאר בצבא במשך שנים רבות הוא הסיפוק: ''אי אפשר לקנות סיפוק, סיפוק קונים בעשייה ובעבודה קשה, אמנם אני מצטייר כאדם קשה אך תמיד השתדלתי להיות אוזן קשבת ולדבר בגובה העיניים לכלל חניכיי''.

בחודש יולי הוא הגיע אל הטקס האחרון שלו בבית הספר לקצינים והוא מסכם: ''אני גאה שהשארתי אנשים פזורים בכל המדינה, בכל התפקידים, אני לא צריך שום תמורה, הסיפוק והתודה שאומרים מספקת אותי''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load