• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחנכו 12 דירות לחיילים בודדים במגדל ''אוקספורד טאואר'' בב''ש

בשנתיים האחרונות יצאו בבית חם (מבית יחד למען החייל) בפרויקט מיוחד להקמת דירות מרווחות ללוחמים, הדירה הראשונה נפתחה בסוף 2019 ומאז נפתחו 41 דירות ללוחמים

צילום: ליאור פוזניאק / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

השבוע נחנכו בבאר שבע 12 דירות חדשות לחיילים בודדים כולן במגדל אוקספורד טאואר המנוהל על ידי Ewave Nadlan שנבנה בעיר. פתיחת הדירות היא צעד נוסף ומשמעותי בהתרחבות הפרויקט לרווחת החיילים הבודדים בצה"ל. הדירות הוקמו כחלק ממיזם כולל ורחב היקף של ״בית חם״ (המשתייכת ליחד למען החייל) שכולל 173 דירות חיילים, ועוד מתווספות בכל חודש.

ריכוז הדירות בקומה אחת יאפשר להם להנות ממועדון משותף להפגת הבדידות וחדר כביסה עבורם בלבד. בבנין יש גם חדר כושר חופשי לחיילים. 

בשנתיים האחרונות יצאו בבית חם (מבית יחד למען החייל) בפרויקט מיוחד להקמת דירות מרווחות ללוחמים, הדירה הראשונה נפתחה בסוף 2019 ומאז נפתחו 41 דירות ללוחמים. הדירות המיועדות ללוחמים הן גדולות ומרווחות יותר מדירה רגילה וכוללות חדר פרטי לכל לוחם ולתנאים ייחודיים. הפרויקט זוכה להצלחה אדירה וכיום יש רשימת המתנה של מעל  60 חיילים הממתינים לדירה. כיום דואג בית חם לכ 850 חיילים המתגוררים בדירות בכל רחבי הארץ וזוכים לבית חם,דאגה לרווחתם וליווי אישי על ידי הצוות של בית חם.

בועז בוסני מנכ״ל בית חם: "עם כל דירה חדשה שאנחנו פותחים אני מתרגש בכל פעם מחדש לראות את מבטי ההשתאות והשמחה בפניהם של החיילים כשהם נכנסים לדירה בפעם הראשונה. אני מאמין שעד סוף השנה נרחיב את הפרויקט ל 200 דירות חיילים ונוכל להעניק ליותר חיילים בודדים את הפינה השקטה שלהם לחזור אליה לאחר שסיימו את המשימות״.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load