• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כלי רכב עלה באש בשכונת נחל בקע

אחרי שני מעשי רצח בהפרש של פחות מיממה וירי צרורות לעבר היישוב עומר - רכב עלה באש בשכונת נחל בקע בב''ש. יו''ר וועד שכונת כלניות: ''תושבים ייקחו את החוק לידיים''

עולה באש: רכב בנחל בקע (צילום: באדיבות הפורום לקידום הנגב / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

האלימות בב''ש ובנגב לא נפסקת - והתושבים מזהירים מפני איבוד שליטה: אחרי רצח בבאר שבע, בבר הממוקם סמוך למסעדות הומות אדם, רצח בפזורת לקיה, ירי מטחי נשק קל לעבר עומר, תקיפת בעל צרכניה, גניבה מתוך רכב בשכונת רמות ועוד - כלי רכב עלה באש בשכונת נחל בקע.

רכב בוער בשוכנת נווה נוי (צילום: באדיבות הפורום להצלת הנגב / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

היום, ראשון, עלה רכב באש, ככל הנראה רכב גנוב.  ניר גל יו״ר וועד שכונת כלניות באר שבע וחבר הפורום לקידום הנגב מסר כי: ''רמת הביטחון בנגב הולכת ומתדרדרת לשפל חדש. במידה ולא יקודמו מהלכים מיידים של איסוף נשק לא חוקי והגברת הענישה בבתי המשפט, אנו נראה  אזרחים אשר יקחו את החוק לידיים עד כדי איבוד שליטה".

אורטל פרלמן שמואלי, חברת מועצת העיר באר שבע לשעבר ואחת מראשי הפורום לקידום הנגב מסרה כי: "אני קוראת לשיתוף פעולה מיידי בין שר הבט"פ לשר הבטחון. יש לשלב באופן מיידי כוחות משטרה וצבא כדי למגר את הרעה החולה הזו בה הנגב הפך לשק החבטות של המדינה. כל עוד אנשים שלא הוכשרו לכך מחזיקים בכלי נשק לא חוקיים, חיי האזרחים הנורמטיביים ושומרי החוק בסכנה".

ג'ולי קייט, חברת מועצת מיתר-כרמית ואחת מראשי הפורום לקידום הנגב מסרה כי: "היעדר תגובה נחרצת מצד כוחות הבטחון מאפשרת הסלמה מסוכנת ברמת הפשיעה, אשר גובה חיי אזרחים. על המדינה לנקוט בצעדי חירום כדי להגן על אזרחיה עוד בטרם הרצח הבא".

הפורום לקידום בנגב, ארגון הגג של התארגנויות החברה האזרחית בנגב,  מסר בעקבות גניבת ושריפת רכבים בנחל בקע בלב באר שבע כי: "בסוף השבוע האחרון נחצו קווים אדומים בנגב. שני הרוגים והמדינה שותקת. הבוקר החל ביריות על היישוב עומר וכעת נגנבו והוצתו רכבים בלב באר שבע בירת הנגב. אנו תוהים מה עוד צריך לקרות כדי שהממשלה תבין שעליה להתעורר ולתת ביטחון לאזרחיה.  המדינה מאבדת את הנגב ובקרוב גם את כל תושבי הנגב. תתעוררו".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load