• 30 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בתחנה המרכזית ובדרך מצדה: המשטרה עצרה נהגים משתוללים

יום רגיל בב''ש: נהג משתולל מהפזורה נעצר סמוך לפארק הסופרים, שניים אחרים מערערה התעמתו עם שוטרים ונעצרו בתחנה המרכזית ופסול נהיגה מהפזורה נעצר אף הוא

מעצר הנהג המשתולל מדרך מצדה (צילום: דוברות המשטרה)

במשטרה התחילו לגלות אפס סובלנות כלפי תפועות של בריונות בתוך באר שבע, בעקבות רצף האירועים האחרונים - בהם רצח ברחוב סמילנסקי, ירי לעבר בית בשכונה ג', קטטה אלימה ותקיפת שוטרים במרכז מסחרי, ניסיון חיסול של קטין בתל שבע וכן, המחאה הציבורית המתרחבת, לנוכח אובדן הביטחון בעיר. השבוע מאות שוטרים פשטו על מוקדי פשיעה בבאר שבע וביישובים הבדואים בנגב, שגם תושביהם נפגעים מהפעילות העבריינית. 

בפעילות שוטרי כוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע התקבל הלילה, אור ליום חמישי, דיווח אודות נהג רכב משתולל בדרך מצדה. שוטרים החלו בסריקות, איתרו את הרכב ותוך חתירה למגע עצרו את הנהג, תושב הפזורה כבן 20, סמוך לפארק הסופרים.

במהלך היום נקראו שוטרי כוח המשימה לאור דיווח אודות בני מיעוטים חשודים בתחנה מרכזית. צוות אופנועים הגיע למקום איתר את החשודים אשר סרבו להזדהות והחלו בפרובוקציה. החשודים נעצרו, הובאו לתחנת המשטרה לצורך זיהוי. כנגד החשודים כבני 20 תושבי ערערה בנגב החל הליך פלילי בגין הכשלת שוטר.

באירוע נוסף מהלך רישום דו"ח תנועה במרכז העיר נהג הרכב  החל להתלהם כנגד השוטרים וסירב להזדהות. החשוד, תושב הפזורה כבן 30, נעצר והובא לתחנת המשטרה שם התברר כי הוא פסול נהיגה. ההליך התעבורתי נמשך.

''אנו פונים לציבור לדווח באופן מיידי למוקד 100 על כל מפגע בריונות או אלימות ולסייע במאבק בפשיעה למען בטחון הציבור ואיכות חייו'', נמסר מהמשטרה.

גם עיריית באר שבע מפרסמת היום סרטון מטעמה, על פעילות המשטרה בעיר, בו מוצגים מחסומים, סיורים ומעצרי חשודים, סרטון שהופק בשיתוף עם המשטרה. ברשתות החברתיות התושבים דרשו, בעקבות פרסום הסרטון, כי יוצבו מחסומי קבע בכניסה לעיר - וכי כל הנכנסים אליה יעברו בידוק, צעד כמעט בלתי אפשרי בעיר שמוגדרת בירת מחוז.

וידאו: סרטון של עיריית באר שבע, על הפעילות המשטרתית בעיר


היום נפגש ראש עיריית באר שבע עם ראש הממשלה - אך ללא מצלמות. אין צילום מהפגישה, בניגוד לפגישות אחרות של ראש הממשלה, שכן מתועדות. גם נמסרה רק פרפרזה מהביקור ולא ציטוטים מתוכה. בנט אמר בתגובה לדברי דנילוביץ', אשר הציג את המצב החמור בבאר שבע, כי הוא ''מבין את המצב'' וכי יעשה מאמץ לתגבר את הכוחות בעיר. גם השר לביטחון פנים הבטיח אתמול, במפגש של חלק מראשי הרשויות בנגב, כי יוריד לנגב שתי פלוגות מג''ב, לתגבר את כוחות המשטרה. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com
תגובות

End of content

No more pages to load