• 07 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בן 21 מאופקים חשוד בהפצת תמונות וסרטוני עירום של נשים וקטינות

הבוקר, שני, הותר לפרסם כי החקירה התמקדה בחשד לסחר בתמונות וסרטונים מיניים של מאות נשים ונערות קטינות תושבות הארץ, באמצעות קבוצות ייעודיות ברשת הטלגרם

תיעוד אחת מקבוצות הטלגרם (צילום: משטרת ישראל)

הותר לפרסם כי המשטרה עצרה הבוקר, שני, בתום חקירה סמויה, תושב אופקים בן 21, בחשד להפצת תמונות וסרטוני עירום של מאות נשים ונערות ישראליות  תמורת תשלום ברשת הטלגרם. 

שוטרי מחלק הפשיעה המקוונת במחוז ת"א, ניהלו במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה ומורכבת בפרשייה שהתמקדה בחשד לסחר בתמונות וסרטונים מיניים של מאות נשים ונערות קטינות תושבות הארץ, באמצעות קבוצות ייעודיות ברשת הטלגרם, ללא ידיעתן או הסכמתן של המצולמות. 

''מדובר בפרשיה חמורה, במסגרתה ניהלו חוקרי מחלק הפשיעה המקוונת מעקב רשתי סמוי ואיסוף ראיות ברשת כנגד  "מקור הסחר וההפצה", לשם הבאתו לדין, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים,  לרבות חדירה אל יישומון הטלגרם, באופן המתגבר על אנונימיות הרשת ומגבלות האבטחה'', אומרים במשטרה.

וידאו: סינק ראש מחלק פשיעה מקוונת במחוז ת"א- רפ"ק ניר שדה  ותעוד הקבוצות (צילום: משטרת ישראל)

בתוך כך, השוטרים חשפו מספר קבוצות בטלגרם, חלקן סגורות, אשר כללו תמונות וסרטונים מיניים של מאות נשים ישראליות, לרבות עשרות קטינות, בהם צפו עפ"י החשד אלפי חברים בקבוצה, תמורת תשלום ששילמו למנהל הקבוצה . 

הבוקר, עם מעבר החקירה  לשלב הגלוי, הגיעו שוטרי מחוז ת"א אל ביתו של החשוד – תושב אופקים כבן 20, ועצרו אותו לחקירה, לצד תפיסת מחשבים, התקני אחסון וראיות נוספות.

''משטרת ישראל מבצעת כל העת פעולות חקירה ואיסוף ראיות במרחב הרשתי, תוך הטלת כלים טכנולוגים מגוונים, במטרה לחשוף ולאתר את זהות מבצעי העבירות, בדגש על אלה החודרים בבוטות לפרטיותן של נשים ופוגעים אנושות בחייהן תוך חשיפתן באופן משפיל לעיני כל'', נמסר מהמשטרה. 

בהתאם לממצאי החקירה וצורכיה, תבקש המשטרה מחר את הארכת מעצרו של החשוד בבימ"ש השלום ת"א.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load