• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יממה אחרי הפרעות, רק ח''כ בן גביר הגיע להתעניין בשלום צוות סורוקה

אחרי הפרעות ויריות בבית החולים סורוקה, תושבי ב''ש ציפו לראות חברי כנסת ושרים באים לדרוש לביטחון העיר. בפועל, היחידי שהגיע לסורוקה היה ח''כ בן גביר

ח''כ בן גביר בסורוקה (צילום: סלולרי דוברות בן גביר)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

בעקבות הארועים החמורים אמש, בהם בוצע ירי ויידוי אבנים בפתח בית החולים סורוקה בבאר שבע, בזמן ששתי משפחות מרהט התקוטטו בבית החולים, הגיע הבוקר יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר לבית החולים סורוקה בבאר שבע לחזק את המאושפזים שחוו טראומה, לבחון את האירועים וללמוד מקרוב מה בדיוק קרה וכיצד תפקדה המשטרה באירוע. 

וידאו: ח''כ איתמר בן גביר בסורוקה (צילום: סלולרי דוברות בן גביר)
​​​​​​​

ח"כ בן גביר נפגש עם המשנה למנהל בית החולים ירדן נבו, והקב"ט עמי ביטון.  המשנה למנכ"ל סיפר לבן גביר על האירוע החמור: "לא זכור לי מעודי אירוע חמור כל כך", סיפר. בהמשך נפגש ח"כ בן גביר עם חולים מאושפזים שסיפרו על הפחד וחוסר הבטחון שהם חשים בבאר שבע. 

במהלך הביקור ניגש בדואי המטופל בבית החולים לח"כ בן גביר חיזקו  והטיח בכאב כי כל האשמה היא על בית המשפט שמשחרר את העצורים. בן גביר השיב: "את זה אני רוצה לשנות, מי שנאמן למדינה ואוהב אותה, מי שמשרת בצבא, אהלן וסהאלן, אבל מי שבז למדינה, צריך לשבת במאסר ממושך". 

ח"כ בן גביר: "עם ישראל מתבייש בממשלה שלא יכולה לטפל באופן יסודי בפשיעה והטרור. אין סדר, אין משילות ואין מי שיעשה סדר. חברי הממשלה נעלמו, במקום להגיע לבית החולים ולהזדהות עם החולים שחוו אתמול טראומה, הם העדיפו להישאר בבית".

ח"כ בן גביר הוסיף: "מדיניות הדלת המסתובבת של בית המשפט צריכה להיפסק. לא ייתכן שמצד אחד המשטרה עוצרת מחבלים ומצד שני השופטים משחררים".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load