• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרכז מיון חיילים לאגף המודיעין נפתח בב''ש

למיון לאגף המודיעין מוזמנים מי שעומדים בתנאי הסף למסלולי הליבה של קהילת המודיעין בתחומי הסייבר ושדה הקרב הוירטואלי

צילום: דובר צה''ל

נפתחו מרכזי מיון לאגף המודיעין בצפון ובדרום, בערים באר שבע וחיפה.  למיונים זומנו מועמדים לשירות הביטחון העומדים בתנאי סף רלוונטיים ופוטנציאל התאמה לשירות באגף המודיעין. המיונים יתקיימו למסלולי הליבה של קהילת המודיעין - גאמא ושחקים, אשר בוגריהם משובצים בליבת העשייה המבצעית של היחידות השונות. המיונים במרכזים השונים יהיו זהים ברמה.

בכל שנה, ממיינים באמ"ן עשרות אלפי מועמדים לשירות ביטחון, מיונים מורכבים ומאתגרים, במטרה לקלוט את טובי המוחות של מדינת ישראל שימשיכו להוביל את האגף להישגים גדולים.

אגף המודיעין יוצא היום בפרויקט ראשון מסוגו, בשיתוף פעולה עם אגף כוח האדם, שמטרתו המרכזית היא לאפשר לכל מועמד לשירות ביטחון להגיע למיונים לאחר זמן נסיעה סביר, ובכך לשאוף לשיוויון במיון בין המועמדים. הפרויקט יאפשר לאגף המודיעין להביא לשורותיו את החיילים הטובים ביותר. זמן הנסיעה למיונים, רמת העייפות של המתמיינים ושעת הקימה בבוקר לא צריכים להוות פרמטר.

זהו צעד אחד מתוך שורת צעדים שנוקט האגף בתקופה האחרונה, הכוללים שלבי מיון שונים, ראיונות אישיים בעיקר, מהבית - צעד תקדימי שלא היה כמותו עד כה.

"המיונים במתכונת זו יאפשרו למלש"ב ולמלש"בית מנהריה, טבריה, באר שבע והקריות להיבחן בשעה נוחה, קרוב לבית, ללא צורך בנסיעה ארוכה - כפי שהיה עד היום", הצהיר רע"ן איתור באמ"ן, סא"ל יהודה, "תהליך שמוביל אגף המודיעין, בשיתוף אגף כוח האדם, שהחל במיון המקוון וממשיך במיון פרונטלי במספר אתרים ברחבי הארץ - במטרה ליצור שוויון הזדמנויות מלא לכלל המלש"בים״.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load