• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רכבי יוקרה וחובות עתק למס הכנסה: המשטרה פשטה על יישובי הבדואים

המשטרה יחד עם גורמי אכיפה ורשות המסים, פשטה על יישובי הבדואים. בין היתר נתפסו 12 רכבי יוקרה אצל נישומים החייבים מיליוני שקלים למס הכנסה

אחד מרכבי יוקרה שנתפסו בפשיטה המשטרתית (צילום: משטרת ישראל)

החיים הטובים: במהלך פשיטת משטרה על יישובי הבדואים נתפסו 12 רכב יוקרה אצל חייבי מס שחובם עומד על מיליוני שקלים. במסגרת פעילות מבצעית "מסלול בטוח" והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית ולחיזוק המשילות וההרתעה פשטו הבוקר כ- 200 שוטרי מרחב נגב מתחנות המרחב, מחלק הלבנת הון ימ"ר נגב, לוחמי יס"מ נגב ולוחמי יחידת יואב של המחוז הדרומי ועשרות חוקרים ועובדים מיחידות החקירות, השומה, מע״מ ואכיפת הגביה ברשות המסים ופרקליטות המדינה (פלילי, אזרחי ופיסקאלי) על יעדים מחוללי פשיעה לאיתור חייבי מס.

צילום: משטרת ישראל​​​​​​​

הפעילות התמקדה בגזרת התחנות רהט, ערוער, דימונה ועיירות. במהלכה אותרו חייבי מס שחובם עומד על מיליוני שקלים ובבעלותם רכבי יוקרה שעלותם מאות אלפי שקלים. במהלך הפעילות ניסו מספר חייבים לברוח ובסיוע מסוק אותרו החייבים והובאו לחקירה.

במהלך הפעילות נתפסו 12 כלי רכב ביניהם רכבי יוקרה מסוג ״רוביקון״, קורבט, פורש, ולנד רובר בהתאם לצווים שהוצאו על ידי רשות המסים.

הפעילות הכלכלית על היבטיה השונים נמשכת גם כעת.

משטרת ישראל, רשות המסים ופרקליטות המדינה ימשיכו לפעול בכל הכלים העומדים לרשותם ובשיתוף פעולה על מנת לאכוף את כלל החוקים בכל מקום וזמן, וזאת על מנת לשמר את המשילות ויכולת ההרתעה ולהביא בין היתר להגברת השוויון בנטל המס בקרב האזרחים.

השכרת רכבי יוקרה


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load