• 29 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

11 פלטות חשיש וסם נייס גאי נתפסו ברהט

בפעילות ממוקדת של רשויות האכיפה נרשמו גם 86 דוחות לנהגים ונתפסו 9 בתי עסק שלא ניהלו ספרים כחוק

פלטות חשיש שנתפסו ברהט (צילום: משטרת ישראל)

11 פלטות חשיש, ניייס גאי ותחמושת נתפסו היום בעיר רהט, על ידי שוטרי תחנת רהט ומרחב נגב יחד עם לוחמי יס"מ נגב, מג"ב דרום, יחידת יואב ויחידת מג"ן בשיתוף רשויות אכיפה אזרחיות. 

בחיפושים שנערכו אחר חומרים חשודים כסמים מסוכנים ואמצעי לחימה אותרו ונתפסו 11פלטות חשיש במשקל כולל של כ-1.197 ק"ג, נייס גאי במשקל 380.2 גרם ו-15 כדורי מ-16. עוכבו חמישה חשודים לחקירה. 

בתחום האכיפה הכלכלית יחד עם רשות המסים בוצעו ביקורות בתשעה בתי עסק והתגלו העדר ניהול ספרים ואי עמידה בחוק המזומנים.  בתחום האכיפה הסביבתית יחד עם המשטרה ירוקה הושתו 4 קנסות על סך 4,095 שקלים.  יחד עם הרשות להגנת הצרכן הושת קנס לבית עסק על סך 15,000 שקלים. בבקרה שנערכה בידי כב"ה אותר בעל עסק במרכז מסחרי אשר לו ליקויים במבנה על פי נוהל רישוי כבאות והצלה.  עובדי ביטוח לאומי החלו בחקירה כנגד בעל מכולת תוך בחינת הפסקת קצבאות.

בנוסף סייעו כוחות המשטרה בידי המרכז לגביית קנסות. טופלו ונסגרו 66 תיקים/צווים, ונגבו חובות על סך כ-270,000 שקלים. נתפסו 3 כלי רכב אשר הועבר אל מחסניי  הוצל"פ. במיקוד עבירות בריונות ומסכנות חיים נמסרו 86 דו"חות לנהגים.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​   
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load