• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלה מצטייני אוגדת מילואים 252

בטקס מרגש הוענקו תעודת חייל מצטיין לאנשי מילואים באוגדת 252 במחנה פלוגות

מימין לשמאל: רס''ב גבריאל, רס''מ לויס, וסרן ברזילי (צילום: דובר צה''ל)

טקס מרגש בראשות מפקד 'עוצבת סיני', תת אלוף דדו בר כליפא, הוענקו השבוע תעודות מצטייני אוגדת המילואים 252. במהלך הטקס הוענקו תעודות ההצטיינות לחיילי החטיבות השונות ממפקד האוגדה וממפקדי החטיבות השונות. הטקס התקיים במחנה פלוגות ובו נכחו בני המשפחה של המצטיינים וחיילים מהחטיבות השונות.


מפקד אוגדה 252, מפקד מחלקת טנקים בחטיבה 12, סרן (מיל') ברק ברזילי: 

ברק, בן 27, מתגורר בבאר שבע, סטודנט לפיזיקה והנדסת חשמל, ועובד בחברת סטארטאפ. כשברק נקרא למילואים הוא מפקד על מחלקת טנקים, בה אחראי על שלושה צוותי טנקים, על אימוני המחלקה ותרגילי המחלקה. תפקידו לא נגמר כאשר מסיים את המילואים, הוא אחראי לבדוק שחייליו בסדר ושיש להם הכל.

כשנשאל מדוע עדיין עושה מילואים משתף: "אני מקווה לעשות מילואים עד שיתנו לי. זו הדרך שלי לתרום"

על ההצטיינות מספר: "מפקד הפלוגה שלי סיפר לי, זה היה משמח. אני לא מרגיש שונה במיוחד אני שמח שחושבים שאני עושה עבודה טובה, זה נותן מוטיבציה להמשיך לעשות את העבודה."

מפקד אוגדה 252, נהג האגד הלוגיסטי באוגדה 252, רס"מ (מיל') דוד לויס.

דוד, בן 44, מתגורר בבאר שבע, ועובד כנהג משאית דלק בחברת פז.  כאשר נקרא למילואים, אחריותו היא לספק לחיילים שנמצאים בחזית את הדברים שהם צריכים.

דוד משתף: "קצין הרכב שלי הודיע לי שאני מצטיין, הרגשתי גאווה מאוד גדולה, הרגשתי שהשנים שאני במילואים זה לא סתם ושמעריכים את הפעילות שלי ביחידה" 

כשנשאל מדוע עדיין עושה מילואים עונה: " מכיוון שאני חושב שזו היא חובה, אך גם זכות. זו חובה כיוון שאני ישראלי גאה וזו זכות, שיש בי עדיין צורך בגלל שיש לי ידע, ניסיון ואני יכול לתרום."


עוזר קצין האספקה של האוגדה, רס"ב חיים גבריאל:

חיים בן 47, מתגורר בבאר שבע, ואחראי בתפקידו לתת מענה אספקתי לכלל חיילי האוגדה והחטיבות תחתיה, המענה כולל שירותי הסעים מזון מתנדבים כספים והרשימה עוד ארוכה.

כאשר נשאל על ההצטיינות משתף חיים, "המפקד שלי, קצין האספקה האוגדתי סיפר לי על ההצטיינות, וכמובן שהתרגשתי. במהלך שנותיי קיבלתי תעודות נוספות אך זה עדיין נותן הרגשה שיש הערכה כלפיי וזה מאוד מרגש אותי."רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load