• 15 אפריל 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חולמת על תוספות שיער? הכתבה הזאת בשבילך..

מילוי שיער, או הוספת שיער מבוקשת ביותר על ידי מי שרוצה להתחדש ולרענן מראה. אך טיפולים של תוספות שיער מומלצים מאד גם במקרים של בעיות בריאות, כמו נטייה להתקרחות, הידלדלות שיער, נשירה ועוד

ציילום: הרמס

בגלל מגוון הפתרונות שטיפולי מילוי שיער מציעים, מדובר גם באחד הטיפולים הוותיקים ביותר בתחום עיצוב השיער אשר עבר הרבה צורות, אופנים ושיטות, וגם כיום קיימות שיטות רבות לטיפולים של מילוי ואף הארכת שיער. למעשה מדובר בתחום תחרותי מאד ומבלבל ביותר, מכיוון שכמעט כל מטפל בתוספות שיער טוען כי השיטה שלו היא הטובה ביותר. כדי לעשות סדר בדברים, מומחי המרכז למילוי שיער הרמס, ריכזו עבורכם את כל הנושא במאמר זה.

דוגמה לתוספת שיער לא מקצועית וחובבנית

שיטות של מילוי שיער

מילוי שיער היא, כאמור, בעצם הוספת שיער שמחברים לשיער הקיים אשר מעניקה מראה של שיער בריא ומלא יותר מהטבעי. הקושי בתהליך הוא, כמובן, אופן החיבור של השיער החדש לשיער שעל הראש. מצד אחד, חשוב שהחיבור יהיה חזק ואיכותי ולא תגביל את בעלת השיער לבצע כל סוג פעילות, כגון רחצה בים, חפיפה וכד’ אך, מצד שני, לא פחות חשוב, שהתחושה תהיה טבעית ונעימה ולמעשה מילוי תוספת השיער לא תורגש כלל, לא במראה ולא במגע.

בעבר היה נהוג לגלח את ראשה של הלקוחה הדליל ולהדביק את השיער החדש לקרקפת באמצעות הדבקה מיוחדת, שיטה מסורבלת ולא טבעית זאת נעלמה כמעט לחלוטין מהעולם ואת מקומה תפסו שיטות חדישות יותר, כמו חיבור על ידי חרוזים, סיליקונים, שזירה, קליפסים ועוד.

חסרונן הגדול של שיטות אלו הוא בכך שהן גורמות נזק עצום לשיער הטבעי של הלקוחה

דוגמה לנזק הנגרם לשיער והקרקפת כתוצאה מעבודה לא מקצועית

כמו גילוח השיער הקיים, תלישות, קשרים, ראסטות, לחץ כתוצאה ממשיכת יתר ואף לעיתים פטריות על הקרקפת

מבין כל השיטות הקיימות, מומחי השיער של הרמס ממליצים על שיטת ליפוף

טכניקה ייחודית ובלעדית לחיבור השער ללקוחה אשר פותחה במיוחד לנשים הסובלות מדלילות שיער כדי לשמור על השיער

טכניקה זו לא משלבת שום אלמנט מלאכותי. (דבק, חרוזים, סיליקונים וכיו”ב).

איך יודעים איזו שיטה מתאימה?

מומחי השיער של הרמס ממליצים להגיע ליעוץ ראשוני עוד לפני תחילת התהליך במהלכו יבחן היעוץ את השיער הלקוחה וימליץ על טכניקת הטיפול המועדפת/המתאימה ביותר.

(קיים מגוון רחב המעניק פתרון לכל בעיית דלילות) בהתאם לסוג השיער.

 כמובן שתוספות השיער איתן אנו משתמשים הינן תוספות חדשניות מיוחדות וידועות כתוספות שאינן גורמות נזק לשיערך והתחושות הן תחושות קליליות ונעימות והמראה הינו מראה טבעי מאוד!

יש מקרים אנו מזמינים תוספות שיער בהזמנה ובהתאמה אישית לפי מידה וצרכי הלקוח.


מה עוד חשוב לדעת לפני שבוחרים לבצע מילוי שיער?

מילוי שיער, כשמו כן הוא, מילוי שיער לשיער הראש באופן מלאכותי (הכתר של האישה) וכמו כל דבר מלאכותי עלולה להיווצר תחושת אי נעימות כאשר מילוי תוספת השיער אינה מותאמת למצב הקיים או גורמת למצבים כמו גירודים, זיעה מוגברת, מראה פאתי או התעסקות יום יומי עם אותה תוספת. מצב זה גרום להרס יום יומי של חיי הלקוחה ומונע ממנה לחיות חיים שקטים ונוחים לאורך שעות היום.

כידוע היום כמעט כל מספרה מציעה טכניקה למילוי שיער לכל אחד יש את התוספת הטובה ביותר ואת הטכניקה המתקדמת ביותר ויתנו לך לשמוע כל דבר שתרצי לשמוע!

דוגמה למילוי שיער בעל מראה טבעי מלא ואחיד

תוספת שיער זה לא דבר זול לא מעט נשים קונות תוספת במיטב כספן ואז הן זורקות אתה בארון! עליך לבדוק כי מדובר במומחה שמתעסק רק במילוי שיער וזו ההתמחות שלו ולא כתחביב וכי יש לו ניסיון רב שנים וכי יש לו מגוון רחב של פתרונות למילוי שיער

עוגמת הנפש כתוצאה ממילוי שיער כושלת הינה גדולה מאוד ולעיתים מקשה על האישה לחזור לסדר יום רגיל זכרי מעצב שיער זה לא מומחה למילוי שיער!

הרמס מרכז לתוספות שיער
שדרות שז"ר 33 ב"ש (בית נועם) 
083750150

תגובות

End of content

No more pages to load