• 26 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טורניר טניס בינלאומי במיתר

כ-30 שחקנים מקצועיים מהעולם מדירוג 500 ומעלה והשחקנים הטובים בישראל יגיעו לנגב. סך הפרסים - 25 אלף דולר. הטורניר יתקיים לזכרו של סרן ליעד לביא שנפל במהלך מבצע צוק איתן

טורניר הטניס בשנה שעברה. רביעי משמאל: המארגן שמואל לביא (צילום: עפרה פרידמן, איגוד הטניס)

במהלך חודש ספטמבר יתקיימו משחקי טניס במסגרת טורניר "ביג'י בונד מיתר open" במועצה המקומית מיתר. ההכנות למשחקים בעיצומן וחברת "ביג'י בונד", נותנת החסות הרשמית, מבצעת עבודות שיפוץ לארבעת מגרשי הטניס במיתר ובפרט למגרש הראשי בו יתקיימו המשחקים המובילים.

המשחקים הראשונים בטורניר הפתוח יכריעו את אליפות הנגב ויקבעו מנצח שיזכה בפרס כספי ובכניסה אוטומטית למוקדמות של תחרות בינלאומית שתתקיים לקראת סוף ספטמבר עם כ-30 שחקנים מקצועיים מהעולם מדירוג 500 ומעלה.

סך הפרסים בתחרות זו יהיה 25 אלף דולר, שנתרמו מאיגוד הטניס, משרד התרבות והספורט, מועצת נאות חובב וקרן מיראז'. בנוסף לשחקנים מהעולם, יגיעו ליישוב מיתר גם השחקנים הטובים בישראל שחר פאר, ישי עוליאל ועוד. השחקנים יקיימו בבוקר התחרות משחקי ראווה עם תושבי וילדי מיתר.

בנוסף, במהלך התחרות הבינלאומית תתקיים גם תחרות "פרויקט אתנה" לנערות בגילאי 17-14 של איגוד הטניס הישראלי. גם במשחקים אלה יקבלו הזוכות פרס כספי.

"זה לא סתם עוד טורניר", מסביר המארגן שמואל לביא, אביו של סרן גלעד לביא ז"ל, שנפל במהלך מבצע צוק איתן. "כחלק מהכנסת האורחים של תושבי מיתר, השחקנים מהעולם שמגיעים מתארחים אצל התושבים עצמם, שמהווים שגרירים של מדינת ישראל. יש הרבה חובבי טניס במיתר והטורניר מאפשר להם להיפגש עם שחקנים מקצועיים, לשחק מולם ובעיקר ללמוד מהם.

"בנוסף, העמותה שהקמתי לזכר בני מגייסת כספים נוספים עבור ימי הפנינג וכיף לילדים ולמשפחות. המועצה וראשה אבנר בן גרא דאגו לתרומה של 25 אלף שקלים. בלי התרומה הזו לא היינו משלימים את התקציב לתחרות".

ראש מועצת מיתר, אבנר בן גרא: "המועצה שמחה על קיום הטורניר לזכר ליעד לביא זו השנה השנייה, ומודה לכלל נותני החסות על תרומתם לקיום הטורניר, ולמרכז הספורט במועצה על תרומת המגרשים עבור המשחקים. ספורט הטניס רץ עמוק בשורשי משפחת לביא ואני מאמין כי קיום טורניר זה הוא חשוב והכרחי עבור המשפחה בפרט ועבור היישוב בכלל".

שמואל לביא מדגיש: "טורניר מיתר OPEN מאפשר לשחקנים הבינלאומיים לשחק בתקופה די יבשה מבחינת טניס. בספטמבר בקושי מתקיימים טורנירים בשל אילוצי מזג אוויר. העובדה כי מתקיים טורניר בישראל היא בשורה לספורטאים המחפשים להעלות את הדירוג שלהם".

תגובות

End of content

No more pages to load