• 26 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ארגון אולטרסאות קורא לאוהדי הפועל ב''ש - בואו לתמוך בתצוגת עידוד!

כמה כיף לשבת בטרנר, לראות את היציעים באדום, לראות את ההשקעה והתפאורה שיש במשחקים של הפועל באר שבע, נכון? אז זהו, שזה עולה כסף והארגון מבקש את תמיכת הקהל לקניית מנואלה

תצוגת עידוד מדהימה, ג'ון לנון (מתוך הדמיה של הארגון)

גאוות הנגב- הפועל 'תדיראן' באר שבע, כבר מזמן לא קבוצה שיכולה להרשות לעצמה לא להרשים בכל משחק בתחום המגרש וביציעים. 

התפאורות הגדולות ביותר שראינו בעונה החולפת ובמשחקים באירופה, הם פרי יצירתם של ארגון אוהדים ששואף להגיע לרמות הגבוהות ביותר בעידוד כדורגל. בין התפאורות: ג'ון לנון , גברים באדום, דמות בצלמו של טרנר ועוד תפאורות שהגיעו לכל דפי הפייסבוק של האולטראס בעולם..

ועכשיו, ארגון האוהדים פונה אליכם, באתר כחלק מההתקדמות וההתפתחות של הארגון והקהל, יש לכם הזדמנות לקחת חלק פעיל ולעזור לרכוש מנואלה לאצטדיון טרנר- לראשונה בארץ.

דוגמאות לתפאורה האדומה על המנואלה:

בהודעה שהוציאו באתר הוסבר בעצם למה לקנות מנואלה ואיך זה בעצם יועיל לחווית עידוד ענקית:

"אז מה זה בעצם מנואלה? במקום לבזבז שעות וימים שלמים על "מיקום" התפאורה ביציע שלנו, במקום לפרוס את התפאורה בידיים של הקהל בצורה מסורבלת ולא אחידה - המנואלה תוריד את התפאורה בצורה מושלמת ובדיוק בצורה שנרצה היישר מתקרת היציע הדרומי, ותיצור מעין "קיר" מטורף (כן כן, בדיוק כמו של דורטמונד!)!"

מתנות שתקבלו לפי כמות ההשקעה שלכם. הקפוצ'ון החם של העונה (מתוך האד סטארט)​​​​​​​

הארגון, קורא לאוהדים להשתתף בפרויקט ולהשקיע כסף כדי להקל על ארגון האולטרסאות' שממן באופן עצמאי את הוצאותיו אך כל זה רק בזכות הקהל הרחב שפותח את הכיס ומבין שתצוגת עידוד שווה לתארים ולנקודות.

כל תומך יקבל תמורה מיוחדת בהתאם לסכום אותו השקיע בפרוייקט שלנו שישנה את תרבות העידוד ביציע הדרומי. איך בעצם משתתפים ומקבלים פרטים נוספים?

כנסו לאתר, תפתחו את הלב ואת הכיס למען הקבוצה שלכם​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load