• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תוצאת סיום: ספרטה פראג 2 - 0 הפועל באר שבע, גול עצמי של בן ביטון

גול מוקדם לצ'כים ולחץ בלתי פוסק הספיקו לספרטה פראג על הפועל באר שבע. העייפות ממשחק העונה נתנה את אותותיה?

הסיכויים לעבור שלב ירדו. (צילום: בן בודה)

הפועל באר שבע סיימה את משחקה הרביעי במסגרת הליגה האירופית עם הפסד שני ברציפות. החניכים של ברק בכר לא הצליחו להוציא נקודות מול צ'כים שהיו טובים בהרבה ממשחקם בטרנר ושלטו בקצב המשחק. מאמן האדומים, במהלך מפתיע וויתר על ג'ון אוגו במרכז השדה וחזר לשיטת שלושת הבלמים, עם שני בלמים באמצע ושלושה שחקני התקפה - שני מאורים בכנפיים ולוסיו מרינאו בחוד ההתקפה. האלופה נראתה כבויה ועייפה, ללא לחץ על הכדור ובלי אגרסיביות שמצופה במשחק מסוג זה. במחצית הכניס בכר דווקא את שבתאי, שלא מרבה לשחק במדי הקבוצה, לשחק במקומו של הבלם מיגל ויטור. בהמשך, הכניס גם את גאדיר שחזר לאחרונה (במקום מאור בוזגלו) מפציעה ובן שהר (במקום לוסיו) שנכנס מאוחר מדי והיה קרוב לכיבוש בדק' ה-80 לאחר מהלך טוב עם שבתאי. 

קורהוט, הגול השני הגיע מהאגף שלו.  (צילום: בן בודה)​​​​​​​

בדקה ה- 23 ספרטה פראג עלתה ליתרון 0-1. השופט פסק על עבירה מפוקפקת סמוך לרחבת באר שבע. ברק בכר הבחין בסגירה לא טובה בהגנה, אך לא הספיק להתריע והבעיטה החופשית ניתזה למגן בן ביטון שהמשיך פנימה, בניגוד גמור ליחסי הכוחות, כמו שקרה בטרנר לפני שבועיים.

דקה 38. 0-2. ההגנה של באר שבע שוב נפרצה. הפעם מהאגף של קורהוט ולאחר שעבר הכדור בין הרגליים של ויטור הגיע ללאפטה שהיה בלתי מכוסה מול גורש.

באר שבע ניצחה לפחות בקהל שכ-2,000 אוהדי באר שבע מוקמו ברובם בשער מספר 5 בקצה זווית קרן ומאחורי אחד השערים ביציעים תחתונים ועליונים המתוחמים בגדרות כמו של הספארי. היציע נפתח באיחור ניכר רק כשעה לפני המשחק, לאחר שהאוהדים צעדו כ-20 דקות בתהלוכה רועשת ממרכז העיר העתיקה. תורים ארוכים נוצרו בכניסות, אנשים נדחסו בדרך לבידוק ביטחוני קפדני שבו לא התירו להכניס אפילו שקית צ'יפס. גם בתוך האיצטדיון לא יותר טוב. אנשים מעשנים באין מפריע והבלגאן חוגג. זאת אירופה זאת?

כ-12 אלף צופים בלבד באיצטדיון של 19 אלף מקומות. שתי טריבונות גבוהות מאחורי השער השני נסגרו לאוהדים המקומיים, בשל גילויי גזענות במשחק הבית הקודם שלהם בזירה האירופית, מול אינטר האיטלקית.

הרכב באר שבע: דודו גורש; בן ביטון, מיגל ויטור (יובל שבתאי) , שיר צדק, לואיי טאהא, מיהאי קורהוט; אובידו הובאן, מהראן ראדי; מאור בוזגלו (מוחמד גאדיר), לוסיו מרינאו (בן שהר), מאור מליקסון.

 (צילום: בן בודה)

שיר צדק (צילום: בן בודה)

ברק בכר בקור הצ'כי (צילום: בן בודה)
תגובות

End of content

No more pages to load