• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפועל באר שבע מתחזקת

חלון ההעברות של ינואר ממש בפתח והפועל באר שבע, שכבר הצהירה שהיא לא מתכוונת להתחזק, דווקא כן מתחזקת בשחקן מבפנים

הפועל באר שבע של עונת 2016/17 היא הקבוצה הכי עמוקה בליגה. לצד הרכב שחקנים שמובילים את הקבוצה לצמרת הכדורגל בישראל, ישנו הרכב נוסף שיושב על הספסל,  שחקנים שיכולים בקלות להוביל קבוצות צמרת אחרות בליגת העל.

אבל האם הפועל באר שבע צריכה להתחזק בינואר? שאלה שהרבה אנשים שואלים והתשובה היא די ברורה, בשום אופן לא. החיזוק הטוב ביותר שהפועל באר שבע יכלה לבקש נמצא בדיוק בהתאוששות האחרונה מהפציעה שסחב מחודש אוקטובר.

הפועל באר שבע למעשה מתחזקת בשחקן ישראלי בכיר, אולי הכישרון הגדול ביותר היום בכדורגל הישראלי - הקוסם, מאור מליקסון חוזר, בדיוק בתקופה שצריכים אותו.

במשחק הליגה האחרון (הפסד להפועל רעננה) ראינו עד כמה הרגליים של מאור מליקסון חסרות לקבוצה, שחקן יצירתי שיכל לפרוץ את ההגנה המבוטנת שסילבס הציב, ואחד כזה שלא משנה כמה יעמדו מולו, יוכל לתת את ההברקה ולהוסיף את הקסם והתבלינים למשחק הקבוצתי.

מאור מליקסון חוזר מפציעה


מכת פציעות? לא בטוח

הפציעות במקרה של הפועל באר שבע עשו לה רק טוב, אמנם זה לא נעים לומר זאת, אבל בסופו של דבר הפציעות הללו כפו רוטציה בין שחקני הקבוצה והתוצאה: שחקנים חדים ורעננים לכל אורך העונה. כשמאור מליקסון פתח את העונה בצורה נפלאה, עם יכולת יוצאת דופן, היה זה בוזגלו שנשאר בחוץ. כשלוסיו ובן שהר נתנו את הטון בהתקפה, היו אלה גאדיר וברדה שנשארו בחוץ. ועכשיו, הם אלה שמגיעים רעבים ורוצים להוכיח שהם ראויים לדקות משחק. כשנוצר ואקום עם הפציעות, בוזגלו נכנס לעניינים מהר מאוד ויחד עם שהר הוכיחו שהדקות שהם קיבלו זה רק בזכות יכולת מצויינת, וביחד הובילו את הקבוצה להישגים.

ועכשיו כאמור, היהלום חוזר בדיוק בתקופה שהקבוצה זקוקה לו. אחרי כמעט חודשיים של היעדרות וצפייה במשחקי הקבוצה מהיציע, מאור מליקסון מתאושש וחוזר לעניינים. כשמסתכלים על האופציות בשוק ההעברות הישראלי, אפשר לומר שאין שחקן ברמה של מאור מליקסון שהפועל באר שבע יכלה להנחית בקבוצה, וגם אין למה. השחקן הבכיר ביותר מצטרף לסגל של ברק בכר והוא עוד יתרום המון למשחק של הפועל באר שבע. כישרון נדיר ברגליים, ונגיעות גאוניות על ה-"מסיקסון" זה לא משהו שאפשר לקנות במכולת, וגם לא משהו שניתן להחתים בחודש ינואר מבלי להיפרד ממילוני יורו. הפועל באר שבע מתחזקת במאור מליקסון רעב ורענן ואין ספק בכלל שהוא ישדרג את הקבוצה, תבדקו אותנו.

תגובות

End of content

No more pages to load