• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שער של בוזגלו לא עזר. באר שבע לא ניצחה במושבה

מאור בוזגלו המחליף הבקיע בדקה ה-71, אבל המחליף של מכבי פתח תקווה אורי מגבו השווה בדקה ה-89. מכבי תל אביב תוכל לצמצם את הפער מחר ל-6 נקודות בלבד

מאור בוזגלו כובש. מי לא שמע? (צילום: שי מוגילבסקי)

אחרי 12 ניצחונות רצופים על מכבי פתח תקווה, הפועל באר שבע נעצרה בתיקו 1-1 במושבה. זאת, לאחר שאיבדה יתרון מאוחר בדקה ה-89 ולא השכילה להגיב בחמש דקות תוספת זמן. ייאמר מיד: תוצאת התיקו משקפת את שאירע במגרש. פתח תקווה של קובי רפואה הייתה חזקה וטובה, וראוייה לשער השוויון אחרי הרבה מצבים. לא בכדי היא נמצאת בצמרת הגבוהה, במקום השלישי.

מחר בערב תארח השנייה בדירוג מכבי תל אביב את בני סכנין בנתניה. ניצחון של ג'ורדי קרויף והפער מבאר שבע שבראש הטבלה יצטמצם ל-6 נקודות. לעומת זאת, סכנין שבמקום השביעי יכולה לקפוץ לשישייה הראשונה, אם רק תחלץ נקודה.

אירוע לא נעים אירע סמוך לסיום, כאשר אליניב ברדה כעס שלא נכנס כמחליף שלישי אחרי שהתחמם, והוא ירד בחמת זעם לחדר ההלבשה לפני שער השוויון, תוך שהשליך בעצבים את גופיית האימון.

מהלך המשחק:

כבר על ההתחלה באר שבע סיכנה את השער של פתח תקווה. בן שהר הוכשל 25 מטר מהשער ומהראן ראדי סובב את הבעיטה החופשית לקורה, אחרי דקה וחצי של משחק.

דקה רביעית הזדמנות נוספת. מאור מליקסון מיהר לשחרר כדור נייח ארוך מאוד לשהר שלבד מול השוער בעט בסיבוב חזק מעל השער.

דקה 22. הזדמנות ראשונה למארחים בכחול, כאשר עברו בקלות את אובידיו הובאן, שהוסט לעמדת הבלם. כדור חופשי הגיע לגידי קניוק, שבאין מפריע בעט מתוך הרחבה מעל השער.

דקה 26. כרטיס צהוב ראשון. הבלם לואיי טאהא עצר בעבירה באמצע המגרש התקפה מתפרצת.

דקה 32. כרטיס צהוב גם לבלם שיר צדק, על עבירה ליד דגל הקרן.

דקה 57. חילוף כפול נדיר של ברק בכר, בגלל שהקבוצה פתחה את המחצית השנייה חלש ופתח תקווה הייתה יותר טובה. מיכאל אוחנה ומאור בוזגלו נכנסו במקום אובידיו הובאן ומאור מליקסון החלשים. באר שבע עברה לשחק עם ארבעה שחקנים התקפיים במקום שלושה.

דקה 62. צהוב שלישי לבאר שבע, לקשר האחורי ג'ון הוגו על עבירה מאחור.

דקה 68. שיתוף פעולה בין המחליפים כמעט הניב שער. בוזגלו מצא את אוחנה בכדור עומק מדוד לתוך הרחבה. אוחנה בעט חזק, דני עמוס הדף, שהר התמהמה עם הכדור החוזר.

דקה 70. בוזגלו התחכם מול עמוס ונתן צ'יפ מעל השער.

דקה 71. בוזגלו כבר לא נכשל מול השער. אוחנה שלח אותו ימינה ברחבה, בוזגלו דהר והפעם בעט חזק וחד אלכסונית לפינה הנגדית,  0-1 לבאר שבע!

דקה 87. בוזגלו נפצע ויצא. וובה בראון נכנע כדי לשמור על התוצאה.

דקה 89. שער שיוויון של פתח תקווה, 1-1. המגן השמאלי שרק הגיע מבית"ר ירושלים, אורי מגבו, שרק נכנס כמחליף, ירה לרשת הגבוהה של דודו גורש, לאחר קיפאון רגעי בהגנה בשל נגיעת יד אדומה.


שפט: רועי רנשרייבר, לעיני כ-7,000 צופים, כ-5,000 מבאר שבע, בצד המזרחי.

הרכב באר שבע וציונים של ברנז'ה: דודו גורש 6; בן ביטון 6, שיר צדק 6, לואיי טאהא 7, מיהאי קורהוט 6; ג'ון הוגו 7, מהראן ראדי 6, אובידיו הובאן 5 (מיכאל אוחנה 6-57); מאור מליקסון 6 (מאור בוזגלו-7-57-נפצע- וובה בראון-87), בן שהר 6, אנתוני נאווקמה 6.

על ספסל המחליפים: גיא חיימוב; מתן אוחיון, אליניב ברדה, מוחמד גאדיר.

לא בסגל: מיגל ויטור (פצוע), ניב זריהן, עמיר חלאיילה (מקצועית).

תגובות

End of content

No more pages to load