• 03 דצמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שחקי כמו אלופה, כי את הכי טובה!

בכר, פתח עם שני המאורים! תן דרור לשחקנים הכי טובים, אין צורך בשלושה קשרים הגנתיים. שים ארבעה בהתקפה ותן לנו ליהנות ממך ומהקבוצה מול מכבי תל אביב. קדימה, באר שבע!

מאור בוזגלו ובן שהר מנצחים את מכבי תל אביב בסיבוב הראשון. האם גם הערב? (צילום: בן בודה)

שחקי כמו אלופה מכהנת וכמו אלופה שבדרך, כי את הכי טובה. שחקי בכיף ובהנאה ללא פחד וללא מורא. שחקי לפנינו האלופה!

הציגי כדורגל שמח ומשוחרר, התקפי ויצירתי. הראי לכל המדינה שאת מעל כולן, שלא יהיה ספק לרגע מי היא האלופה!

הוכיחי לכל המכבים ממדינת תל אביב שבאר שבע, בירת הנגב, היא הכי חזקה. שהאדומים עדיפים על הצהובים בכל ההיבטים. שלא סתם את מקום ראשון ואילו הם רק מקום שני. קדימה, האלופה!

אין אוהד של הפועל באר שבע שלא יחתום על שלוש הפסקאות האלה. אין אוהד של הפועל באר שבע שלא מפנטז על ניצחון מוחץ הערב על מכבי תל אביב באיצטדיון בנתניה.

כדי שהאלופה שוב תגבר על סגניתה, כמו בסיבוב הקודם (0-2 בטרנר במחזור השמיני ב-30/10/16), אנו מציעים למאמן באר שבע ברק בכר להציב את ההרכב ההתקפי החזק ביותר שעומד לרשותו וזה אומר ארבעת הכוכבים – מאור בוזגלו (מימין), מאור מליקסון (באמצע), טוני וואקמה (משמאל) ובן שהר (בשפיץ). תן דרור לשחקנים הכי טובים. תן לנו ליהנות ממך ומהקבוצה!

אין צורך בשלושה קשרים הגנתיים, שניים יספיקו – ג'ון הוגו ומהראן ראדי. מכבי תל אביב, בהדרכתו של ג'ורדי קרוייף כמאמן, משחקת עם קשר אחורי אחד בלבד – גל אלברמן (לצד שלומי גולסה כ-50/50 ויוסי בניון ההתקפי או דור מיכה).

אגב, במשחק הקודם בין הקבוצות הסתפק בכר בהוגו ובהובאן בלבד, כשמיכאל אוחנה היצירתי השלים את חוליית הקישור. בכנפיים שיחקו בוזגלו ומליקסון (וואקמה נעדר) ושהר ניצב בחוד ההתקפה. ומי כבשו את שני השערים, בן שהר ומאור בוזגלו, יום אחד לאחר ההלוויה של האוהד מספר 1 בנציון בנצי בלומנפלד ז"ל.

באר שבע ניצלה עד תום את מרכז ההגנה החדיר של היריבה המיתולוגית, שזוהי נקודת התורפה שלה גם הערב, כנראה עם הבלם ה"קשיש" טל בן חיים. כמו כן, יש למכבי בעיה בצד שמאל של ההגנה. אבי ריקן פצוע ובוזגלו המהיר והזריז יכול לפרפר את עומרי בן הרוש הגמלוני.

גם להגנה של באר שבע יש בעיות, ללא הבלם הפורטוגלי הנהדר מיגל ויטור ובלי המגן השמאלי ההונגרי המצויין מיהאי קורהוט. שוב, במלוא הצניעות, ברק בכר, קבל את עצתנו: בן ביטון (החלים מפציעה) בעמדת המגן הימני, וויליאם סווארס (חזר לפני כשבועיים מבלגיה) בלם לצדו של לואיי טאהא ושיר צדק (שב מעונש הרחקה בגין כרטיסים צהובים) מגן שמאלי.

כך, עם שני בלמים וחצי (צדק), יהיה קל יותר לרתק את החלוץ המרכזי האיסלאנדי וידר קיארטנסון הכובש. לצדק יהיה גם קל יותר להסתדר עם הכנף הימנית ההתקפית של הצהובים – אלי דסה וברק יצחקי מאשר בן תורג'מן הבינוני במקרה הטוב.

ניצחון אדום יפתח פער כמעט בלתי ניתן להשגה של 11 נקודות בין הראשונה לשנייה, בין האלופה לסגניתה, 49 לעומת 38 נקודות. ניצחון צהוב, חלילה, יקטין את ההפרש ל-5 נקודות בלבד וייתן פתח לתקווה למכבי תל אביב, שחיזקה את שורותיה בשחקנים חדשים בחלון ההעברות.

כ-1,100 אוהדי באר שבע בלבד יצפינו הערב לאיצטדיון בנתניה שמכיל 14 אלף מקומות ישיבה בשני יציעים (מערבי ומזרחי) בשתי קומות. אם היה ניתן, היו מגיעים אלפים רבים, למשחק שיפתח בשעה תשע (21:00) ויועבר בשידור ישיר בטלוויזיה (ערוץ 58).

זיו אדלר יהיה השופט הראשי. דביר שמעון ורועי חסן הקוונים. דניאל בר נתן ומנשה משיח (עוד פעם הוא?) שופטי רחבה. גל לייבוביץ' שופט רביעי.

תגובות

End of content

No more pages to load