• 26 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"עזיז, אתה תחסר מאוד לכלל ענפי הספורט בדרום"

מאמן הכדורסל הבכיר במיתר רוני ירחימוביץ' הספיד את נהג ההסעות האהוב עזיז אבו טאהא, שהלך לעולמו. בטקס לסיום העונה בנוכחות בני משפחת טאהא, צויינו שתי אליפויות של הפועל מיתר – ילדים א' ונערים

הבת של עזיז, עדל בן משפחתו, רוני ירחימוביץ', אדהם בנו של עזיז, אבנר בן גרא ועמית אלחדיף (מאמן). טקס מרגש (צילום: באדיבות המועדון)

ביום שני בערב, יממה לפני חג השבועות, ציינה אגודת הפועל מיתר בכדורסל את סיום עונת 2016/17 במסיבה בהיכל הספורט המקומי. השנה הטקס היה מרגש במיוחד, בנוכחות בני משפחת אבו טאהא היקרה, כפרידה מעזיז עליו השלום, הנהג החביב של קבוצות הספורט של מיתר במשך 25 שנה, שנפטר שבועיים קודם לכן, בגיל 60, לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן הארורה.

ראש ענף הכדורסל במיתר, המאמן הבכיר רוני יחימוביץ', כתב דברי הספד: "תמיד כשדיברנו עם עזיז, הוא הזכיר ואמר שוב ושוב שאנו דומים בהרבה מאוד מובנים ושכמעט ואין בינינו שוני (בין יהודים ובדואים). כשנודעה לנו הבשורה ב-16.5.17 בשעות הערב המאוחרות שאתה כבר לא איתנו, הרגשנו שקרוב משפחה שלנו כבר לא קיים, שהגורל לקח אדם שכל כך קרוב אלינו וסיים את דרכנו יחד כמשפחה.

"בימים ובשבועות האחרונים של חייך, ליווינו אותך ושמרנו איתך על קשר. זה רק מראה עד כמה היית אדם חשוב ויקר לנו מפז! היית אדם שזוכר כל אחד ואחד, כיבדת ושאלת לשלום כל אחד ואחד מבני משפחתו. עד יומך האחרון עבדת כמו 'משוגע', כמו בחור צעיר שרוצה לרצות את לקוחותיו, בעסק שבנית אתה בעצמך ובמו ידיך, שכבר כמה עשורים רק מרחיב את עצמו. כל חייך תכננת תכניות, הצבת מטרות ולרוב גם הגשמת אותן ועמדת בהן. גידלת דור שימשיך להנחיל את ערכיך, תרמת רבות לכל אחד שרק היה צריך, גם אם לא ביקש ממך, שירתת נאמנה את כל לקוחותיך ואת כל הקרובים אלייך, בלי בקשה להדדיות כלל!

"אתה תחסר לנו ביום-יום, בשיחות אל השעות הקטנות של הלילה, בהסעות למשחקי הכדורסל שהיית כל כך בעדנו, ורצית כל הזמן שננצח ושנהיה מאושרים. בכל פעם שהסעת את השחקנים, הם אמרו לך שלום ובירכו אותך. היית אדם אהוב גם בקרב הילדים הקטנים ביותר שמכירים אותך ושהתעצבו נורא כששמעו על לכתך. עזיז, אתה תחסר מאוד לכלל ענפי הספורט באזור הדרום, בעצות שלך לעיצוב הקבוצות והמועדונים שעבדו איתך.

"אנחנו משתתפים בצער המשפחה ומודים להם בו זמנית על האדם האהוב והיקר שהיית, ורוצים להגיד שאנחנו נמצאים כאן בשביל כל דבר הכי קטן שיוכל לעזור לכם להתגבר על הצער הנורא. מקווים שנמשיך לשמור על קשר, שנארח ונתארח האחד אצל השני כמדי שנה ושנה, בדיוק כמו שעשינו כשעזיז היקר היה עמנו.

"תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים, יהי זכרך ברוך!

"משפחת יריחימוביץ' ומשפחת הפועל מיתר".

יוסי גילינסקי ועזיז אבו טאהא לפני כחודשיים. עשו כבוד (צילום: באדיבות משפחת גילינסקי)

בני משפחת אבו טאהא ומוקירי זכרו של עזיז שהוזמנו לאירוע, אנשי ספורט שעבדו עמו לאורך השנים, כמו יוסי גילינסקי, שהגיע במיוחד ממרכז הארץ, וגם ראש מועצת מיתר אבנר בן גרא, ציינו בטקס סיום העונה שתי אליפויות – אחת של קבוצת ילדים א' ואחת של קבוצת נערים א', שאת שתיהן מאמן רוני ירחימוביץ'. בתוך כך, הוענקו גביעים למצטיינים וגם התקיימה תחרות קליעות לשלשות.

קבוצת ילדים א' הפועל מיתר. אלופת המחוז לעונת 2016/17 (צילום: באדיבות המועדון)​​​​​​​

קבוצת נערים הפועל מיתר. אלופת המחוז לעונת 2016/17 (צילום: באדיבות המועדון)


תגובות

End of content

No more pages to load