• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חברת אביסרור משה ובניו חידשה את הסכם החסות להפועל באר שבע

גם השנה חברת אביסרור משה ובניו תמשיך לתת חסות להפועל תדיראן באר שבע. החסות נחתמה בין אלי אביסרור, מנכ״ל החברה, ואלונה ברקת, בעלת הקבוצה, לעונת המשחקים 2019/20.

מימין יורם אביסרור, אלונה ברקת וג'קי אביסרור (צילום: דוברות המועדון)

במסגרת ההסכם, תקבל חברת אביסרור משה ובניו חשיפה על ביגוד הקבוצה. החסות תלווה בפעילויות משותפות נוספות של שני הגופים לאורך העונה, כגון השתתפות שחקני הקבוצה באירועים מרכזיים של המותג ופעילויות למען הקהילה.

״אנחנו מאוד שמחים להמשיך לתת חסות לקבוצת הפועל באר שבע גם לשנת המשחקים הקרובה. מועדון הכדורגל הפך להיות חלק בלתי נפרד מפעילות החברה, אנחנו גאים להיות חלק מהקבוצה הנפלאה הזאת. הערכים שהקבוצה משקפת כמו הישגיות, עבודת משותפת ונחישות הם חלק בלתי נפרד מהערכים עליהן נבנתה החברה שלנו", ציין אלי אביסרור מנכ"ל חברת אביסרור משה ובניו. "באר שבע היא הבית שלנו. לכן החלטנו לתת חסות לקבוצה מתוך רצון לתרום לקהילה ולקידום הספורט בעיר. כאוהדים וכתושבי העיר אנו מאחלים בהצלחה לקבוצה ומקווים כי יחד נגיע לעוד הישגים משותפים לאליפות המדינה וגם באירופה”.

אלונה ברקת, בעלת הפועל ב״ש ציינה כי ״אני מודה למשפחת אביסרור על שותפות ארוכת שנים והליכה יד ביד עם הקבוצה. שני מותגים שמזוהים זה עם זה ועם העיר ב״ש״.

אביסרור משה ובניו, הנה חברת בניה יזמית, מתכננת ומבצעת מהוותיקות והיציבות בענף הבניה בישראל, הפועלת בתחום המגורים והמסחר כאחד. החברה בבעלות פרטית, הוקמה לראשונה בשנת 1978 על ידי מר משה אביסרור, המכהן כיום כנשיא החברה ובניו אלי, ג'קי ויורם, מכהנים בתפקידי מפתח בהנהלה הבכירה.

אביסרור משה ובניו, נמצאת בצמיחה מתמדת ואחראית להקמתן של עשרות אלפי יחידות דיור בפריסה ארצית בערים: באר-שבע, רחובות, פתח תקווה, בת ים, מודיעין, ראש העין, יבנה, אשקלון,אשדוד ועוד. בקרוב תרחיב את פעילותה לערים נוספות במרכז הארץ. במקביל לפעילותה הענפה ברחבי הארץ, מציעה החברה פרויקטים במסגרת "מחיר למשתכן" בבאר יעקב, אשקלון, גדרה,ראשל"צ ובאר-שבע.

תגובות

End of content

No more pages to load