• 03 דצמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סופית: אלונה ברקת עוזבת. ''ציפיתי שהשחקנים יתנו בי אמון''

המשבר בהפועל באר שבע: אלונה ברקת הודיעה הבוקר, בפוסט בפייסבוק, כי החליטה סופית לעזוב את הפועל באר שבע. ''הלב והנשמה אבדו''

אלונה ברקת (צילום: דני בלר)

זה סופי: אלונה ברקת עוזבת את הפועל באר שבע ואין דרך חזרה. היא מסרה את הדברים הבוקר לאוהדי הקבוצה ברשומה (פוסט) בפייסבוק. הקבוצה נתונה כעת בידיו של עו''ד יצחק יונגר, אשר יעביר אותה לבעלים החדשים. המשבר בין ברקת לבין הקבוצה החל לפני למעלה מחודש, כאשר בעקבות משבר הקורונה והאיסור לקיים משחקים, דרשה ברקת מהשחקנים לבצע קיצוץ חד בשכרם.

על פי הערכות שונות, ההפסדים להפועל המקומית בשל אי קיום משחקים נאמדים בעשרות מיליוני שקלים. תחילה השחקנים סרבו לבצע קיצוץ - וברקת הודיעה על פרישתה. לאחר מכן, היו ניסיונות תיווך והדברות. השחקנים הסיכמו לקיצוץ, אך לא למשך שנה שלמה. עד לפני שבוע, היה נראה כי ברקת עוד עשויה לחזור בה מההחלטה, אבל הבוקר היא הודיעה כי היא עוזבת סופית.

מדובר בזווית נוספת למשבר הגדול אליו נקלע הספורט הישראלי. בקרב האוהדים, יש מי שמשלימים עם זה שהשנה הזו תראה שונה מאוד משנים קודמות, של הישגים ואליפויות. על הכף עומדת פרנסתם של השחקנים, שמתחילים להפנים את המצב. הברירה היא הפחתה בשכר או שליחת השחקנים לחל''ת.

כך כותבת אלונה ברקת: ''חשוב לי להבהיר שלא החלטתי את מה שהחלטתי כדי לכופף את הידיים של אף אחד. נתתי הצעה שהייתה מהנדיבות בליגה ובמשק בכלל ובדרך הבנתי ברגע אחד את מה שהיה עלי להבין הרבה קודם - שאיבדתי את חדר ההלבשה''.

"אני ציפיתי שהשחקנים יתנו בי אמון ויבינו שאני פועלת לטובת המועדון ולטובתם האישית. הם בחרו אחרת וזו זכותם. בשבוע שעבר קיבלתי מסמך רשמי עם חתימות של השחקנים על מתווה החרום שהצעתי כדי לצלוח את משבר הקורונה. אני מאוד מעריכה את הצעד הזה אבל עדיין מתקשה להתגבר על מה שהלך לאיבוד – הלב והנשמה".

"אני יודעת שאתם האוהדים תמשיכו לתמוך במועדון ביתר שאת כדי שהפועל באר שבע תדע ימים יפים גם בעתיד. אני אוהבת אתכם מכל לבי ותמיד תישארו עבורי עמוק בנשמה בכל אשר אפנה".

תגובות

End of content

No more pages to load