• 14 מאי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מ.ס דימונה עלתה לליגה א'

בעקבות החלטת ההתאחדות לכדורגל לסיים את הפעילות בליגות הנמוכות, מ.ס דימונה הוכתרה כעולה הרשמית. מאחורי הצלחת הקבוצה עומד שחקן העבר, והמאמן תושב העיר באר שבע שמעון ביטון

מ.ס דימונה היא אחת מהקבוצות המסקרנות שנבנו בנוף ליגות הכדורגל הנמוכות העונה ובדרום בפרט, עם סגל שחקנים איכותי המונה שחקני בית מהעיר דימונה, וחיזוקים נוספים ביניהם שחקנים תושבי העיר באר שבע. זאת אחרי שהקבוצה חוותה ירידת ליגה מאכזבת לפני כשתי עונות, ושמחה למטרה לחזור לליגה א'.

העונה הקבוצה הצליחה לעשות מסע מדהים בליגה ב', ולהוכיח כי עם הרבה צניעות ובעיקר נחישות על המגרש, נבנתה קבוצה שראויה לרשום עלייה. מי שהוביל את הקבוצה להצלחה הוא שחקן העבר, והמאמן שמעון ביטון, תושב העיר באר שבע. לא מעט השגות היו סביב מינויו בתחילת העונה, ואוהדי הקבוצה לא היו בטוחים אם הוא האיש הנכון להוביל את הקבוצה בחזרה לליגה ב', לאור העובדה שלא היה למאמן ניסיון רב כמאמן בוגרים בליגות הנמוכות. ביטון הוכיח לכולם בצניעות האופיינית לו כי הוא יוצא למסע ארוך ושהוא מכוון אך ורק לעלייה. מעבר ליכולות שהקבוצה הציגה על המגרש, המאמן המצוין דאג לחבר את חדר ההלבשה שבשנים קודמות לא היה בריא, ומ.ס דימונה הציגה סגל איכותי מחובר ורעב להצלחה, ושחקנים הקבוצה שיחקו בשבילו.

כשהתחיל משבר הקורונה, דימונה נעצרה כשהיא תופסת את המקום הראשון בטבלה רגע לפני משחק העונה מול הסגנית כסייפה. ראשי ההתאחדות לכדורגל קיימו פגישה באמצעות מערכת זום, ובה הוחלט ברוב קולות להפסיק את הפעילות בליגות הנמוכות, נוער ונערים לעונה זו. הקבוצות שנמצאות במקום הראשון יעלו ליגה, ואין יורדות. לפיכך מ.ס דימונה רשמה עלייה רשמית בחזרה לליגה א'. ביטון שהוביל את הקבוצה לעלייה צפוי להמשיך ולהוביל את הקבוצה גם בעונה הבאה.

אוהדי מ.ס דימונה: " שמעון ביטון וההנהלה הצליחו לעשות את מה שכל אוהד חלם עליו בעיר הזאת. שמעון מאמן מצוין והוא הוכיח לנו את זה העונה, הוא הביא הרבה גאווה לעיר והוא הפך לחלק בלתי נפרד מהעיר וממשפחת מ.ס דימונה. אנחנו מודים לשחקנים, להנהלה ולשמעון ביטון שהגשימו לנו חלום, ומחכים כבר לעונה הבאה"
תגובות

End of content

No more pages to load